G. Rinkevičiaus vadovaujamas orkestras sezoną užbaigė aukščiausia gaida

Share This PostGausi publika audringomis ovacijomis dėkojo vakaro solistui Alexanderiui Paley, virtuoziškai atlikusiam Camille‘io Saint-Saënso Antrąjį koncertas fortepijonui. Vieną iš bisų pianistas skyrė savo ištikimiesiems scenos bendražygiams – maestro G. Rinkevičiui ir jo vadovaujamam kolektyvui.

„Šiemet sukanka 25 metai, kai mes susipažinome. C. Saint-Saënso koncertas – jau 37-asis, atliktas kartu“, – atskleidė publikai pianistas, dėkodamas savo ilgamečiams partneriams už muzikavimo drauge džiaugsmą.

Ši draugystė JAV pianistui A. Paley’ui tapo lemtinga – prieš dvejus metus jis įsikūrė Lietuvoje, čia jau ne tik koncertuoja, wager ir dėsto studentams, be to, įgyvendino savo seną svajonę – subūrė kamerinį ansamblį „Paleasis“, kurį netrukus išgirs vasaros scenų publika.

Antrasis LVSO vakaro kūrinys – Gustavo Mahlerio Pirmoji simfonija „Titanas“ tarsi apibendrino brandaus kolektyvo kelią – maestro ir orkestras sudėjo į jį visą savo patirtį ir muzikavimo aistrą.

LVSO sezoną koncertų salėse užbaigė, wager jau birželio 3-ąją lauks klausytojų tradiciniame vasaros festivalyje po atviru dangumi.

spot_img

Related Posts

- Advertisement -spot_img