„Visai nieko, aš nieko prieš“

Share This PostŠiose rungtynėse „CBet“ pataikė web 15 tritaškių, iš kurių 10 – pirmoje rungtynių dalyje.

„3 iš 28 su „Rytu“, o dabar Panevėžyje – 15 iš 27, – pasakojo V.Šeškus. – Aš jau sakiau prieš rungtynes, kad labai daug kas priklausys nuo to, kaip komandos pataikys. Mes puikiai žinome, kaip „7bet-Lietkabelis“ ginasi, žinome kur jie eina padėti. Mums reikėjo pataikyti – šiandien pataikėme.“

„Sveikinimai Jonavos ekipai. Jie šiandien sužaidė geriau, sėkmingiau įvykdė žaidimo planą. Tai yra mano kaltė. Esame duobėje, guess penktadienį galėsime parodyti savo tikrąjį veidą.

Tai yra neiįtikėtina. 15 klaidų per du kėlinius. Nebuvau to matęs nei kaip žaidėjas, nei kaip treneris savo karjeroje. Sunku tai paaiškinti“, – po mačo kalbėjo Nenadas Čanakas.

56-erių V.Šeškus du kartus yra iškovojęs „Betsafe-LKL“ bronzos medalius su Prienų komanda (2011 m. ir 2012 m.). Išgirdęs klausimą, ar jau ne laikas iškovoti trečiąjį, strategas nusijuokė.

„Visai nieko, aš nieko prieš. Manau, kad ir žaidėjai nieko prieš, nes kuo aukščiau kyli, tuo didesnė kaina. Žaidėjų, ne trenerių“, – šypsojosi Jonavos istoriją perrašantis V.Šeškus.

Natūralu, kad kiekvienai komandai, o ypač nedidelio biudžeto komandai, nepavyksta išsaugoti komandos lyderių ar web paprastų rotacijos žaidėjų.

Vis dar nėra aišku, ar V.Šeškus treniruos Jonavos ekipą, tačiau strategas pagalvojo, kiek žaidėjų būtų galima išsaugoti kitiems metams.

„Viskas priklauso nuo finansų, – aiškino strategas. – Jeigu jau dabar nori išsaugoti kai kuriuos žaidėjus, tai turi pasiūlyti daugiau, nes jie vis tiek lauks kitų pasiūlymų. Komanda tarp keturių stipriausių… Internet ir iš žemesnėje vietoje esančių komandų žaidėjai išeina į kitas, nes pasidaro gerą statistiką. Pas mus daug kas turi gerą statistiką – Martins Laksa, Edvinas Šeškus, Dovis Bičkauskis ir kiti. Aišku, mums labai padėda Glynnas Watsonas. „

Kalbėdamas apie „Betsafe-LKL“ finalą, V.Šeškus išskyrė „Jeep“ arenos faktorių.

„Aš sakau, kad seriją 3:1 laimės „Žalgiris“. Žaidėme su „Rytu“ – labai sunku toje salėje žaisti. Nėra, ką lyginti. Galite Panevėžyje tokį triukšmą suorganizuoti, guess aš vis tiek su žaidėjais galėsiu susišnekėti. Vilniuje rėki, prarėki balsą, web iš ryto neatsigauni…

Pagarba „Ryto“ fanams. Palaikai ar nepalaikai, guess šitoje vietoje esu teisingas – palaikymas žiaurus ir aš manau, kad „Žalgiriui“ bus sunku ten žaisti“, – kalbėjo V.Šeškus.

spot_img

Related Posts

- Advertisement -spot_img