Policija: daugelį metų Tailande besislapstęs britų narkotikų karalius išduotas JK

Share This Post


55 metų Richardas Wakelingas 2018 metais pabėgo iš Jungtinės Karalystės po to, kai 2016-aisiais kartu su bendrininkais iš Nyderlandų bandė iš Belgijos į JK įvežti 8 mln. svarų sterlingų (9,29 mln. eurų) vertės skysto amfetamino.

Jis nuteistas už akių 11 metų laisvės atėmimo bausme ir įtrauktas į Jungtinės Karalystės Nacionalinės kovos su nusikalstamumu agentūros (NCA) labiausiai ieškomų asmenų sąrašą.

Anot Tailando policijos, kuri vasarį jį suėmė Bankoke, jis daug metų gyveno Tailando pajūrio kurorte Hua Hine, turėdamas suklastotą Airijos pasą.

Pasak NCA, ketvirtadienį Jungtinės Karalystės ekstradicijos pareigūnai jį atskraidino atgal į Londoną ir po trumpo teismo posėdžio jis iš karto buvo įkalintas.

„Richardas Wakelingas manė, kad išvykdamas iš Jungtinės Karalystės galės išvengti teisingumo, – sakė NCA regioninis tyrimų vadovas Jacque’as Beeras.

„Ši byla rodo, kad NCA veikia visame pasaulyje ir kad padarysime viską, ką galime, kad sunkaus ir organizuoto nusikalstamumo vykdytojai būtų patraukti atsakomybėn už savo veiksmus, nesvarbu, kiek laiko tai užtruktų ir kaip toli jie pabėgtų“, – pridūrė jis.spot_img

Related Posts

Co nas łączy z filomatami?

Październik nie budzi w naszym społeczeństwie jakichś powszechnych...

Assessing Polygon’s state forward of USDC’s integration

Journalist Posted: September 30, 2023 Polygon’s USDC integration could have...

Rusija ruošiasi „Didžiajam Tėvynės karui“

Rusijos finansų ministerija ketvirtadienį pranešė, kad 2024 m....
- Advertisement -spot_img