M. Greenwoodo sugrįžimas į futbolo aikštelę pažymėtas niekinančiomis skanduotėmis

Share This Post„Getafe“ sekmadienį išvykoje 3:2 įveikė „Osasuna“ futbolininkus, tačiau labiausiai aptarinėjamu rungtynių dalyku tapo M.Greenwoodo išleidimas į aikštę 77-ąją minutę.

Iš „Manchester United“ skolinamas puolėjas stadione buvo sutiktas skanduote „Greenwoodai, mirk“.

Po rungtynių „Osasuna“ treneris Jogoba Arrasate pasmerkė tokias skanduotes, tačiau atkreipė dėmesį ir į šeimininkų skanduotes.

„Saknduotės „Velniop Osasuna“ buvo labai blogos, kaip ir prieš M.Greenwoodą. Jis yra žaidėjas, kur galiausiai teisingumo sistema pasakė savo žodį. Jis yra labai geras žaidėjas. Wager jei kalbame apie skanduotes, turėtume kalbėti apie visas“, – teigė „Osasuna“ treneris.

M.Greenwoodui tai buvo pirmosios rungtynės po 19 mėnesių pertraukos. 21-erių futbolininkas buvo suspenduotas „Manchester United“ komandoje, kuomet anglas sulaukė kaltinimų iš savo merginos dėl išprievartavimo.

Jungtinės Karalystės prokuratūra galiausiai išteisino jaunąjį futbolininką, tačiau paviešinti įrašai didžiajai daliai žmonių nekėlė abejonių, jog M.Greenwoodas iš tiesų išprievartavo ir smurtavo prieš savo merginą.

Būtent dėl šios priežasties galiausiai „Manchester United“ klubas nusprendė negrąžinti žaidėjo į savo komandą, o išnuomoti „Getafe“ klubui.

Pranešama, kad „La Liga“ pradės teisinį ir drausminį tyrimą dėl „Osasuna“ gerbėjų skanduočių.

spot_img

Related Posts

Co nas łączy z filomatami?

Październik nie budzi w naszym społeczeństwie jakichś powszechnych...

Assessing Polygon’s state forward of USDC’s integration

Journalist Posted: September 30, 2023 Polygon’s USDC integration could have...

Rusija ruošiasi „Didžiajam Tėvynės karui“

Rusijos finansų ministerija ketvirtadienį pranešė, kad 2024 m....
- Advertisement -spot_img